Przebieg naprawy laptopa Acer naprawa serwis laptopa

Do serwisu laptopów trafił laptop Acer po zalaniu, z zalaną klawiaturą. (Zapraszamy do zapoznania się z innymi relacjami z cyklu: Laptopy Acer – naprawa i serwis laptopów) Po wstępnych analizach okazało się, że uszkodzony był również KBC.

ZOBACZ CO TO JEST KBC

Po dalszych analizach okazało się, że uszkodzona jest również przetwornica 3/5V. W laptopach po zalaniu najważniejsze jest zlokalizowanie zalań i korozji, wymiana elementów skorodowanych oraz uszkodzonych. Taka płyta musi zostać również dokładnie wyczyszczona z zalań ponieważ zlekceważenie takich punktów w przyszłości spowoduje skorodowanie elementów płyty głównej.

W laptopie Acer wymieniono skorodowane elementy, takie jak drobnica w pobliży przetwornicy 3/5V – kondensatory oraz rezystory oraz rezystory konfiguracyjne CPU.

ZOBACZ JAK ZBUDOWANY JEST KOMPUTER

Płyta główna została dokładnie wyczyszczona, wentylator został dokładnie wyczyszczony.

Wymieniona została pasta na CPU.

Koszt naprawy łącznie z częściami: 390 zł

Czas naprawy: 1 dzień

Naprawimy również Twojego laptopa. W ślad omawianego laptopa Acer naprawa przebiegła pomyślnie. Nasz serwis laptopów rekomenduję jak najszybsze przesłanie laptopa do naprawy – ponieważ zwlekanie może doprowadzić do bardzo drogich napraw – być może nawet nieopłacalnych.

ZLEĆ NA NAPRAWĘ LAPTOPA JUŻ TERAZ!

ZAPRASZAMY! – Acer naprawa serwis laptopów Lidzbark Warmiński