Dużo osób nie zdaje sobie sprawy, co dzieje się w ich laptopach z układem chłodzenia. Materiał ten pochodzi z naszego serwisu – serwis laptopów Lidzbark Warmiński. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Układ chłodzenia w wielkim uproszczeniu działa jak odkurzacz – wciąga brudne powietrze a następnie wypuszcza czyste (w rozumieniu tematu zapychania układu chłodzenia) przy czym kurz wciągnięty przez układ chłodzenia osadza się na żeberkach radiatora i skutecznie zapycha przepływ powietrza – co widać na załączonych obrazkach!

Zaleca się udrażniać układ chłodzenia raz w roku, przy czym należy wymienić również pastę termiczną na CPU, GPU, RAM. Blokada układu chłodzenia może w dużym stopniu przyczyniać się do nieodwracalnego uszkodzenia procesora czy karty graficznej – której naprawa może okazać się nieopłacalna.

Należy pamiętać również aby laptopa zanieść do sprawdzonego serwisu laptopów – często stosowana praktyka „dmuchania” powietrza przez kratki wentylatora może tylko uszkodzić płytę główną laptopa czy połamać łopatki wentylatora.

Usługę udrożniania układ chłodzenia wraz z wymianą pasty wykonujemy za 100 zł! – przy okazji wyczyścimy Twoją płytę główną z kurzu oraz sprawdzimy kondycję Twojego laptopa!

ZOBACZ CO TO WŁAŚCIWIE JEST PASTA TERMOPRZEWODZĄCA

Nie warto ryzykować – przynieś do nas laptopa – zrobimy to profesjonalnie a Ty będziesz miał pewność- że twój laptop będzie działa długo i bezawaryjnie!

ZOBACZ JAK WYSŁAĆ LAPTOPA DO NAPRAWY!

Zapraszamy do serwisu laptopów Lidzbark Warmiński!

Pamiętaj – zlecając naprawę do serwis laptopów Lidzbark Warmiński otrzymujesz unikatowy dostęp do systemu, w którym śledzisz proces naprawy swojego laptopa. Nasi serwisanci wrzucają tam ZDJĘCIA z naprawy dzięki czemu dokładnie wiesz co było naprawiane! Dodatkowo na nasze naprawy udzielamy gwarancji PISMENYCH! Zapraszam: Serwis laptopów Lidzbark Warmiński